View low-graphics version

13-17 - Malta | Obóz letni EC

Przejdź do: Strona domowa​ → Wakacje dla dzieci i młodzieży (8-12, 13-15, 16-20 lat)​ → Angielski​ → Malta

Dlaczego ten program?

 • 20 lekcji angielskiego tygodniowo
 • Podczas wakacji szkolnych
 • Zakwaterowanie w rezydencji lub i rodziny
 • Zajęcia rekreacyjne
 • Opieka 24/24 h
 • Od tygodnia

Program

Program ten przeznaczony jest dla młodzieży w wieku 13 i 17 lat którzy pragną poprawić swój angielski w bajecznym i stymulującym do nauki otoczeniu. Program składa się z lekcji angielskiego (porannych lub popołudniowych, od poniedziałku do piątku) oraz z popołudniowych lub wieczornych zajęć rekreacyjnych, z zakwaterowaniem w rezydencji lub u rodziny goszczącej.

Program zajęć lekcyjnych

Kursy prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli i opierają się na czterech kluczowych zasadach nauczania języka: czytanie, pisanie, konwersacje i rozumienie ze słuchu. Test, do którego podchodzą wszyscy uczniowie zaraz po przyjeździe, zapewnia, że każdy z nich umieszczony jest w grupie dostosowanej do jego poziomu.

Program obejmuje 20 lekcji (45 minut każda) tygodniowo . Zajęcia odbywają się rano, z przerwami dzięki czemu uczniowie mogą odpocząć przed kolejnymi zajęciami i lepiej się koncentrować. Wszystkie materiały do nauki są zapewnione przez szkołę i dystrybuowane podczas pierwszego dnia zajęć.

Zajęcia prowadzone są w międzynarodowym środowisku a grupy składają się z nie więcej niż 15 uczniów, zapewniając optymalny udział każdego ucznia w zajęciach. W ​​ostatnim dniu programu uczniowie otrzymują świadectwo, które wskazuje ich obecny poziom zaawansowania i postęp, jakiego dokonali.

Zajęcia rekreacyjne

Po południu zajęcia koncentrują się na odkrywaniu wyspy. Uczniowie odwiedzą piaszczyste plaże, zwiedzają wyspę z przewodnikiem, odwiedziają akwarium, bawią się w wodnym parku rozrywki, grają w kręgle lub idą na zakupy.

Zajęcia wieczorne obejmują wspólny grill, wieczory karaoke, gry na plaży i inne zabawy. Wszystkie zajęcia są monitorowane przez naszych opiekunów na miejscu.

Oto przykładowy program zajęć na okres jednego tygodnia:

 • Rejs z portu
 • Kino
 • Kręgle
 • Park wodny Splash & Fun
 • Wizyta w wiosce rzemieślników
 • Zakupy na Baystreet
 • Wycieczka do Mdinie, Cichego Miasta
 • Zabawy wodne
 • Rejs po Blue Lagoon

Struktura

Okryj Maltę

Malta składa się z grupy wysp: Malta, Gozo i Comino. Wyspa Gozo jest domem dla świątyni Ggantija, najstarszej na świecie konstrukcji wolnostojącej. Ze względu na swoje strategiczne położenie, Malta była w swojej bogatej historii zajmowana przez Fenicjan, Arabów, Rzymian, Joannitów, Francuzów i Brytyjczyków, z których wszyscy zostawili swój ślad na wyspach.
Malta stała się kolonią brytyjską w 1814 roku a niepodległość udało się jej uzyskać w 1964 roku. Kultura śródziemnomorska dominuje na Malcie, ale 150 lat panowania brytyjskiego odbiło swoje piętno.

Angielski jest nadal jednym z języków urzędowych Malty, ruch samochodowy jest lewostronny a wielu ludzi wciąż spożywa pyszne śniadanie angielskie. Najbardziej popularne jest codzienna prasa Times Malta, która publikowana jest w języku angielskim.

Malta ma coś dla każdego: śródziemnomorski klimat, krystalicznie czystą wodę, bogatą historii, malownicze wioski, kolorowe święta i uroczystości. Malta oferuje również wspaniałe kawiarnie i restauracje, kluby nocne, liczne sklepy i, oczywiście, lekcje języka angielskiego.

Szkoła

Nasza szkoła partnerska jest uznawana za jedną z najlepszych szkół prywatnych na Malcie dla nauczania języka angielskiego. Szkoła posiada trzy centra szkoleniowe: St. Julians, St Martin College i Chiswick House School i przyjmuje młodych ludzi z całego świata, jednocząc ich za pomocą jednego wspólnego narzędzia - języka angielskiego. Środowisko jest dostosowane do zachęcania ich, aby jak najwięcej komunikowali się w języku angielskim.

Środowisko nauczania zostało specjalnie dostosowane do motywowania uczniów: wszystkie sale zostały wyposażone w klimatyzację, zapewniając pełny komfort nauki. Obecni na miejscu opeikunowie są zawsze gotowi pomóc w przypadku jakiegolwiek pytania, obawy, na przykład, jeśli kursy są zbyt trudne/zbyt łatwe lub jeśli uczeń potrzebuje pomocy przy lekcjach.

Poza zajęciami obecni są opiekunowie zapewniają, że program działa płynnie 24/24h. Są opowiedzialni za budzenie studentów rano, nadzór zajęć dodatkowych oraz całodobowe bezpieczeństwo studentów.

Akredytacje : FELTOM ; certyfikacja ISO 9001

Zakwaterowanie

Oferujemy uczestnikom zakwaterowanie u rodziny goszczącej lub w Rezydencji.

Rodzina goszcząca

Rodziny goszczące uczestników programu są bardzo starannie wybierane przez personel szkolny. Wszystkie rodziny są anglojęzyczne i oferują uczniom najlepszą możliwość praktyki angielskiego poza szkołą, w rodzinnym i ciepłym otoczeniu.

Zakwaterowanie przewidziane jest w większości w pokojach dwuosobowych (lub trzyosobowym), z pełnym wyżywieniem.

Każdy uczeń posiada do swojej dyspozycji: łóżko, biurko lub stół do odrabiania lekcji (w pokojach lub w salonach), szafkę na prywatne rzeczy.

Pościel oraz ręczniki zmienianie są raz w tygodniu. Uczestnicy muszą sami zaopatrzyć się w ręczniki na plażę. Pranie przewidziane jest raz w tygodniu.

Rezydencja - BellaVista Hotel (tylko w okresie letnim)

Bellavista Hotel znajduje się w mieście Qawra, w samym sercu St Paul Bay, na północnym wybrzeżu wyspy.

Zakwaterowanie przewidziane jest w pokojach trój lub czteroosobowych z pełnym wyżywieniem. Śniadanie, obiad i kolacja. W związku z tym, że na Malcie jest bardzo gorąco w okresie letnim, uczestnikom zalecamy o zaopatrzenie się w kieszonkowe na zakupienie większej ilości wody pitnej, szkoła rozdaję butelki z wodą podczas każdego posiłku.

Każdy pokój wyposażony jest w biurko, szafki na prywatne rzeczy, telewizor oraz klimatyzację. Pościel oraz ręczniki zmieniane są raz w tygodniu, uczestników prosimy o zaopatrzenie się w ręczniki na plażowe. Codzienny serwis sprzątający. Hotel wyposażony jest także w przestrzeń wypoczynkową oraz niekryty basen. Opiekunowie mieszkają na miejscu.

Prywatny autobus przewozi codziennie uczniów do i ze szkoły, a także na zajęcia rekreacyjne. Trasa zajmuje +/- 30 minut.

UWAGA : zwrotna kaucja w wysokości 50 € wymagana jest po przyjeździe na miejsce. Wi-Fi jest dostępny za dodatkową opłatą.

Ceny i Daty 2017

Daty 2017

Pobyt przewidziany jest od soboty do soboty lub od niedzieli do niedzieli, na minimalny okres 1 tygodnia.

 • Wielkanoc: od 1 do 23 kwietnia (zakwaterowanie tylko u rodziny goszczącej)
 • Lato: od 17 czerwca do 27 sierpnia
 • Święto zmarłych: od 7 października do 5 listopada (zakwaterowanie tylko u rodziny goszczącej)

Szkoła zamknięta jest w dniach (brak zajęć lekcyjnych, szkoła nie zwraca kosztów związanych z tymi datami) : 14/04, 29/06, 15/08.

Koszty pobytu -

Ceny zawierają lekcje, zakwaterowanie, opisaną formę wyżywienia, podatki oraz wpisowe.

Kliknij tutaj aby się zarejestrować
Lekcje, zajęcia i zakwaterowanie - pokój dzielony, pełne wyżywienie
PobytWielkanoc/ Wszystkich ŚwiętychLato u rodzinyLato w rezydencji
1 tygodniowy€ 430€ 595€ 630
2 tygodniowy€ 815€ 1,115€ 1,175
3 tygodniowy-€ 1,665€ 1,770
4 tgodniowy-€ 2,230€ 2,355
Dodatkowe opcje
Transfer z opcją „Małoletni bez opieki”, w obie strony€ 100
Dodatkowa noc - Wielkanoc i Wszystkich Świętych€ 60
Dodatkowa noc - lato u rodziny € 80
Dodatkowa noc - lato w rezydencji€ 85

Ceny zawierają:

 • 20 godzin języka angielskiego tygodniowo (po 45 minut)
 • Zakwaterowanie u rodziny goszczącej w pokoju dzielonym (pełne wyżywienie)
 • Materiały pedagogiczne
 • Opłaty administracyjne
 • Zajęcia rekreacyjne organizowane przez szkołę (popołudniowe, wieczorowe oraz w weekendy)
 • Opieka 24/24 h przez wykwalifikowanego monitora
 • Przejazd do i ze szkoły z opiekunami
 • Transfer w obie strony z lotniska na Malcie do miejsca zakwaterowania

Ceny nie obejmują:

 • Biletu lotniczego
 • Wydatków osobistych (kieszonkowego)
 • Kaucji za pobyt w rezydencji (50€)

Informacje dodatkowe

Transport

Dzień przyjazdu : Sobota lub niedziela

Dzień wyjazdu : Sobota lub niedziela

Lotnisko :

 • Lotnisko na Malcie: Malta International Airport

Transfer (bezpłatny) oferowany jest z lotniska do miejsca zamieszkania.

UWAGA : prosimy o nierezerwowania biletu lotniczego do czasu otrzymania definitywnego potwierdzenia o przyjęciu do programu.

Wiza

Potrzebujesz wizy, aby wziąć udział w programie? Więcej informacji uzyskasz na stronie internetowej Informations Visa.

W razie pytań na temat Wizy prosimy o kontakt z nami telefoniczny lub mejlowy.

Nasze programy: Malta

Przejdź do: Strona domowa​ → Wakacje dla dzieci i młodzieży (8-12, 13-15, 16-20 lat)​ → Angielski​ → Malta

5188ae757d677.png

Zapisy online

Zapisz się na jeden z naszych programów

5187b223bb53e.png

Promocje

Promocje i zniżki dotyczące pobytów lingwistycznych. W czasie Świąt Wielkanocnych, wakacji oraz podczas całego roku. Zniżki rodzinne, grupowe oraz dla osób podróżujących w parze

52a1f1bd65948.png

Katalog

Na tej stronie możesz pobrać nasze katalogi w formacie PDF.