View low-graphics version

Podróże językowe szyte na miarę

Easy Languages ​​organizuje wyjazdy językowe i programy akademickie za granicą już od ponad 20 lat . Niezależnie od Twojego wieku, wyznaczonego celu, osobowości oraz budżetu, z nami znajdziesz idealnie dopasowany program w rozsądnej cenie . Oferujemy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania w ponad 70. lokalizacjach na całym świecie. Nasz doświadczony zespół pomoże wybrać odpowiedni program właśnie dla Ciebie, uwzględniając Twoje preferencje oraz planowany budżet.

51890a7e4f72f.jpg

Wakacje dla dzieci i młodzieży (8-12, 13-15, 16-20 lat)

Programy lingwistyczne dla dzieci i młodzieży od 8 do 19 lat. Pobyty wypoczynkowe + kursy języków obcych + atrakcje w Anglii, Hiszpanii, USA, na Malcie itp. W kwietniu oraz podczas wakacji letnich podróż do Londynu z opiekunami.

Zobacz programy »

Wielka Brytania

Wasze dziecko musi szybko nauczyć się angielskiego? Zapisz je do naszych wakacyjnych programów lingwistycznych. Od 8 lat, możliwe opcje sportowe, podróże organizowane w Wielkiej Brytanii i wiele innych atrakcji.

Zobacz programy »

52245b1299c3a.jpeg

Imersja językowa u nauczyciela

Wszystkie języki stają się łatwe dzięki naszym programom, stworzonym dla każdego wieku. Program już od jednego tygodnia, przez cały rok. Dzięki nam uzyskasz szybkie i trwałe rezultaty w krótkim czasie.

Zobacz programy »

5189053ee84f1.jpg

Młodzież & Studenci

Skuteczne wymiany językowe dla studentów i młodzieży od 16 roku życia. Programy dopasowane do wszystkich poziomów. Kursy wakacyjne lub intensywne, od 1 tyg. do całego roku szkolnego.Gwarantowane najlepsze ceny

Zobacz programy »

51890a61c22ab.jpg

Dorośli i profesjonalna kadra

Przygotowaliśmy szeroką gamę programów, z których uczestnicy mogą wybrać najodpowiedniejszy dla osiągnięcia ich celów.

Zobacz programy »

Przygotowanie do egzaminów

Easy Languages towarzyszy wam w przygotowaniu do egzaminów ze znajomości języków obcych. Uzyskany dyplom będzie wspaniałym atutem w twoim CV.

Zobacz programy »

522494856cd7b.jpeg

Rok szkolny za granicą

Nauka w szkole średniej za granicą: USA, Anglia, Kanada, Irlandia, Australia, Francja, Hiszpania, Argentyna i inne... Miesiąc lub rok szkolny.

Zobacz programy »

Integracja szkolna

Pobyt lingwistyczny przeznaczony dla 12-19 lat, oferuje możliwość szkolnej integracji w wybranym kraju, języku oraz kulturze przy boku swoich rówieśników.

Zobacz programy »