View low-graphics version

Podróże językowe szyte na miarę

Easy Languages ​​organizuje wyjazdy językowe i programy akademickie za granicą już od ponad 20 lat . Niezależnie od Twojego wieku, wyznaczonego celu, osobowości oraz budżetu, z nami znajdziesz idealnie dopasowany program w rozsądnej cenie . Oferujemy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania w ponad 70. lokalizacjach na całym świecie. Nasz doświadczony zespół pomoże wybrać odpowiedni program właśnie dla Ciebie, uwzględniając Twoje preferencje oraz planowany budżet.

Wielka Brytania

Wasze dziecko musi szybko nauczyć się angielskiego? Zapisz je do naszych wakacyjnych programów lingwistycznych. Od 8 lat, możliwe opcje sportowe, podróże organizowane w Wielkiej Brytanii i wiele innych atrakcji.

Zobacz programy »

51890a7e4f72f.jpg

Wakacje dla dzieci i młodzieży (8-12, 13-15, 16-20 lat)

Programy lingwistyczne dla dzieci i młodzieży od 8 do 20 lat. Pobyty wypoczynkowe + kursy języków obcych + atrakcje w Anglii, Hiszpanii, USA, Malcie itp. W kwietniu oraz podczas wakacji letnich podróż do Londynu z opiekunami.

Zobacz programy »

Malta

Ucz się angielskiego w jednym z najbardziej słonecznych, anglojęzycznych miejsc na świecie, po najbardziej atrakcyjnej cenie! Programy łączą poznanie języka i kultury, u rodziny goszczącej lub w internacie.

Zobacz programy »

5189053ee84f1.jpg

Młodzież & Studenci

Skuteczne wymiany językowe dla studentów i młodzieży od 16 roku życia. Programy dopasowane do wszystkich poziomów. Kursy wakacyjne lub intensywne, od 1 tyg. do całego roku szkolnego.Gwarantowane najlepsze ceny

Zobacz programy »

51890a61c22ab.jpg

Dorośli i profesjonalna kadra

Przygotowaliśmy szeroką gamę programów, z których uczestnicy mogą wybrać najodpowiedniejszy dla osiągnięcia ich celów.

Zobacz programy »

522494856cd7b.jpeg

Szkoła średnia za granicą

Podejmij naukę w szkole średniej za granicą! USA, Anglia, Kanada, Australia, Hiszpania, Niemcy, Brazylia i inne destynacje... Od miesiąca do roku szkolnego pełnej imersji językowej i kulturowej.

Zobacz programy »