View low-graphics version

Podróże językowe szyte na miarę

Easy Languages ​​organizuje wyjazdy językowe i programy akademickie za granicą już od ponad 20 lat . Niezależnie od Twojego wieku, wyznaczonego celu, osobowości oraz budżetu, z nami znajdziesz idealnie dopasowany program w rozsądnej cenie . Oferujemy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania w ponad 70. lokalizacjach na całym świecie. Nasz doświadczony zespół pomoże wybrać odpowiedni program właśnie dla Ciebie, uwzględniając Twoje preferencje oraz planowany budżet.

Wielka Brytania

Wasze dziecko musi szybko nauczyć się angielskiego? Zapisz je do naszych wakacyjnych programów lingwistycznych. Od 8 lat, możliwe opcje sportowe, podróże organizowane w Wielkiej Brytanii i wiele innych atrakcji.

Zobacz programy »

51890a7e4f72f.jpg

Wakacje dla dzieci i młodzieży (8-12, 13-15, 16-20 lat)

Programy lingwistyczne dla dzieci i młodzieży od 8 do 19 lat. Pobyty wypoczynkowe + kursy języków obcych + atrakcje w Anglii, Hiszpanii, USA, na Malcie itp. W kwietniu oraz podczas wakacji letnich podróż do Londynu z opiekunami.

Zobacz programy »

52245b1299c3a.jpeg

Imersja językowa u nauczyciela

Wszystkie języki stają się łatwe dzięki naszym programom, stworzonym dla każdego wieku. Program już od jednego tygodnia, przez cały rok. Dzięki nam uzyskasz szybkie i trwałe rezultaty w krótkim czasie.

Zobacz programy »

5189053ee84f1.jpg

Młodzież & Studenci

Skuteczne wymiany językowe dla studentów i młodzieży od 16 roku życia. Programy dopasowane do wszystkich poziomów. Kursy wakacyjne lub intensywne, od 1 tyg. do całego roku szkolnego.Gwarantowane najlepsze ceny

Zobacz programy »

51890a61c22ab.jpg

Dorośli i profesjonalna kadra

Przygotowaliśmy szeroką gamę programów, z których uczestnicy mogą wybrać najodpowiedniejszy dla osiągnięcia ich celów.

Zobacz programy »

Przygotowanie do egzaminów

Easy Languages towarzyszy wam w przygotowaniu do egzaminów ze znajomości języków obcych. Uzyskany dyplom będzie wspaniałym atutem w twoim CV.

Zobacz programy »

522494856cd7b.jpeg

Rok szkolny za granicą

Nauka w szkole średniej za granicą: USA, Anglia, Kanada, Irlandia, Australia, Francja, Hiszpania, Argentyna i inne... Miesiąc lub rok szkolny.

Zobacz programy »

Integracja szkolna

Pobyt lingwistyczny przeznaczony dla 12-19 lat, oferuje możliwość szkolnej integracji w wybranym kraju, języku oraz kulturze przy boku swoich rówieśników.

Zobacz programy »