View low-graphics version

Podróże językowe szyte na miarę

Easy Languages ​​organizuje wyjazdy językowe i programy akademickie za granicą już od ponad 20 lat . Niezależnie od Twojego wieku, wyznaczonego celu, osobowości oraz budżetu, z nami znajdziesz idealnie dopasowany program w rozsądnej cenie . Oferujemy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania w ponad 70. lokalizacjach na całym świecie. Nasz doświadczony zespół pomoże wybrać odpowiedni program właśnie dla Ciebie, uwzględniając Twoje preferencje oraz planowany budżet.

51890a7e4f72f.jpg

Wakacje dla dzieci i młodzieży (8-12, 13-15, 16-20 lat)

Programy lingwistyczne dla dzieci i młodzieży od 8 do 20 lat. Pobyty wypoczynkowe + kursy języków obcych + atrakcje w Anglii, Hiszpanii, USA, Malcie itp. W kwietniu oraz podczas wakacji letnich podróż do Londynu z opiekunami.

Zobacz programy »

Malta

Ucz się angielskiego w jednym z najbardziej słonecznych, anglojęzycznych miejsc na świecie, po najbardziej atrakcyjnej cenie! Programy łączą poznanie języka i kultury, u rodziny goszczącej lub w internacie.

Zobacz programy »

Wielka Brytania

Wasze dziecko musi szybko nauczyć się angielskiego? Zapisz je do naszych wakacyjnych programów lingwistycznych. Od 8 lat, możliwe opcje sportowe, podróże organizowane w Wielkiej Brytanii i wiele innych atrakcji.

Zobacz programy »

5189053ee84f1.jpg

Młodzież & Studenci

Skuteczne wymiany językowe dla studentów i młodzieży od 16 roku życia. Programy dopasowane do wszystkich poziomów. Kursy wakacyjne lub intensywne, od 1 tyg. do całego roku szkolnego.Gwarantowane najlepsze ceny

Zobacz programy »

51890a61c22ab.jpg

Dorośli i profesjonalna kadra

Przygotowaliśmy szeroką gamę programów, z których uczestnicy mogą wybrać najodpowiedniejszy dla osiągnięcia ich celów.

Zobacz programy »

522494856cd7b.jpeg

Szkoła średnia za granicą

Podejmij naukę w szkole średniej za granicą! USA, Anglia, Kanada, Australia, Hiszpania, Niemcy, Brazylia i inne destynacje... Od miesiąca do roku szkolnego pełnej imersji językowej i kulturowej.

Zobacz programy »