View low-graphics version

Podróże językowe szyte na miarę

Easy Languages ​​organizuje wyjazdy językowe i programy akademickie za granicą już od ponad 20 lat . Niezależnie od Twojego wieku, wyznaczonego celu, osobowości oraz budżetu, z nami znajdziesz idealnie dopasowany program w rozsądnej cenie . Oferujemy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania w ponad 70. lokalizacjach na całym świecie. Nasz doświadczony zespół pomoże wybrać odpowiedni program właśnie dla Ciebie, uwzględniając Twoje preferencje oraz planowany budżet.

51890a7e4f72f.jpg

Juniorzy i młodzież

Programy z opieką dla juniorów i młodzieży w wieku 8-11, 12-15, oraz 15-18, obejmujące kursy i zajęcia dodatkowe. Nadzorowane, cotygodniowe wycieczki do Anglii w kwietniu oraz w okresie letnim.

See the programs »

5189053ee84f1.jpg

Młodzież & Studenci

Skuteczne wymiany językowe dla studentów i młodzieży od 16 roku życia. Programy dopasowane do wszystkich poziomów. Kursy wakacyjne lub intensywne, od 1 tyg. do całego roku szkolnego. Ogromny wybór krajów.

See the programs »

51890a61c22ab.jpg

Dorośli i profesjonalna kadra

Programy dedykowane osobom dorosłym oraz szczególnym wymaganiom specjalistów potrzebujących podszkolić tylko konkretny aspekt lub zasób słownictwa języka obcego.

See the programs »